cz | en

VLASOVÁ MEZOTERAPIE

Nadměrná ztráta vlasů postihuje ženy i muže. Do jisté míry je dána kvalita i množství vlasů geneticky. Dále je ovlivněna péčí o vlasy, kvalitou stravy, hormonálně, zevními vlivy, aj. Zvýšenou ztrátu vlasů můžeme pozorovat i v určitých ročních obdobích, při drastických dietách nebo u žen např. po porodu.

Velice důležitá je kvalitní, pestrá strava, která zajistí přísun vitamínů a dalších složek nezbytných pro tvorbu vlasů. Někdy je toto obtížné zabezpečit, pak je na místě použití potravinových doplňků, zaměřených na kvalitu vlasů.

Dále existuje množství lokálních přípravků, aplikovaných přímo na problematickou oblast. Jejich efekt nemusí být vždy dostatečný.

Pak je na místě vlasová mezoterapie. Při této metodě je drobnými injekcemi vpravován léčebný roztok do vlasové pokožky, přímo k vlasovým folikulům. Dochází k zlepšení prokrvení kůže, podpoře výživy vlasových folikulů a celkově ke zlepšení stavu vlasové pokožky.

Ošetření je vhodné pro muže i ženy. Cílem je zlepšení kvality stávajících vlasů, zmírnění vypadávání vlasů, oživení vlasových folikulů. Roztok obsahuje vitamíny, aminokyseliny, peptidy, minerály, stopové prvky.

Ošetření je vhodné opakovat 5x po sobě v týdenních intervalech. Efekt není vidět hned, ale po několika týdnech. Zákrok je možné i opakovat.